Poczuj klimat domu  z kominkiem dla 8 osób

Dom 8 osobowy przyjmie gośći w pięknej przestronnej  kuchni z wyspą, przy której popijając  cynamonową herbatę, można podziwiać panoramę Tatr, Pienin oraz Jeziora Czorsztyn .Parter domu zaprojektowany został z myślą połączenia funkcjonalności z wygodą. Drewniany masywny stół o długości 220-300 ugości wszystkich domowników, a przestronny narożnik pozwoli na wieczorny relaks. oraz zapewni  niezapomniany sen jednej z par.Cały dom posiada ogrzewanie sterowane pompą ciepła , która uprzyjemni  najmłodszym Gościom  bieganie boso poprzez podłogowe ogrzewanie .

Całkowita powierzchnia domu jest bardzo  funkcjonalna

Składa się z 3 sypialni na piętrze domu , w których czekają na gości przyjemnie urządzone pokoje z podwójnymi łóżkami szt 3 oraz toaleta.

Dół domu został zaprojektowany z otwartą dużą kuchnią, aneksem jadalnym z przepięknym widokiem oraz wygodną sofą, która zapewni nocleg dla 2 osób. Łazienka z prysznicem znajduje się również na dole.

Po wyczerpujących wędrówkach czy szusowaniu na stokach, można

zregenerować swe zmęczone ciało podczas seansu w balii termalnej. Balia znajduje się na  tarasie,  jednak na uboczu, co zapewnia odrobinę prywatności i  niezależności .

Taras zewnętrzny  ,balia ogrodowa ,leżaki ,stół oraz sofa+2 fotele w domu 8 osobowy.

Jaworowy jest wolny od Wi-fi

Kontakt z nami :
tel: +48 881301991
email: gorskiazyl@gmail.com

Nasz adres:
GÓRSKI AZYL
ul.Tadeusza Kulisiewicza 17
34-434 Szlembark

www.gorskiazyl.com: wszelkie prawa zastrzeżone

Odwiedzin:
error: Content is protected !!